ثبت اطلاعات دانش آموزان

نرم افزار مدیریت اطلاعات سنجش تو، سیستمی یکپارچه است که تمام بخش‌های مدرسه‌ی شما را به شکلی هوشمندانه به هم متصل کرده و امکان مدیریت ساده و دقیق اطلاعات را برای شما فراهم می‌کند

مدیریت دانش آموزان

ویژگی اصلی سامانه ثبت نام اینترنتی سنجش تو، یکپارچگی زیرسیستم های مختلف آن می باشد تا کاربران از والدین تا مدیران، از فرایند ثبت نام آنلاین به صورت کاملا راحت و آسان استفاده نمایند. با استفاده از این سامانه می توان تمام فرآیندهای ثبت نام از قبیل: پیش ثبت نام اینترنتی دانش آموزان، دریافت شهریه، دریافت مدارک، انتقال به پایه، ثبت نام رزور و غیره را به طور کاملا دلخواه و قابل سفارشی سازی، اجرا و پیاده سازی نمود.

مدیریت موارد انضباطی

دیگر نگران بحث اطلاع رسانی موارد انضباطی به اولیا نباشید با نرم افزار جامع مدیریت انلاین مدارس به راحتی حضورغیاب دانش آموزانتان رو انجام داده و مانند یک دفتر انضباطی تمامی موارد را ثبت نمایید. این سامانه دارای سه بخش "معلم"و "دانش آموز" و "مشاور" می باشد. در این سامانه بخشی هم برای درج نمرات قرار داده شده است که معلمان می توانند برای دانش آموزان کلاس خودشان نمرات ماهانه و مستمر ثبت نمایند.

سیستم مدیریت فایل های آموزشی

قابلیت هایی که این سامانه  برای معلم ها ارایه می‌دهند شامل آپلود فایل های درسی، آپلود مشق و تکلیف، تقویم آموزشی است درضمن با کمک این سامانه می‌توانند تکلیف آنلاین مثل آزمون آنلاین برگزار کنند و یا قابلیت های مالتی مدیا را به صورت ترکیبی ارایه می‌دهند مثلا ترکیب عکس و ویدئو.