به راحتی کلاس‌های آنلاین خود را برگزار کنید

نرم افزار کلاس آنلاین بیگ بلو باتن ، یک برنامه‌ی تحت وب است که به شما اجازه می‌دهد به راحتی کلاس‌های خود را به شکل مجازی برگزار کنید، تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک ارتباط اینترنتی است!

آزمون آنلاین

شما با کمک این آزمون ساز آنلاین می‌توانید انواع سوالات تستی، تشریحی، صحیح و غلط، تطبیقی، مرتب کردنی و... را به سادگی هرچه تمام‌تر و بدون درگیر شدن با پیچیدگی‌های فنی برگزار کنید.

کارنامه و گزارش عملکرد

شما می‌توانید برای انواع ارزیابی‌های مدرسه (مثلا آزمون‌های مستمر یا امتحانات پایانی) کارنامه‌های مختلفی را با قالب‌های گوناگون تهیه کرده و در اختیار والدین یا دانش‌آموزان قرار دهید.

سامانه مشاوره‌ی دانش‌آموزی

نرم افزار مشاوره آنلاین سنجش تو، این امکان را برای مشاورین مدارس فراهم می‌کند که به سادگی برنامه‌‌های مطالعاتی دانش‌آموزان را تدوین کرده و آن را به شکل آنلاین در اختیار آن‌ها قرار دهند.

دفتر کلاسی الکترونیک

دفتر کلاسی جزو مهم‌ترین نیازهای هر معلمی محسوب می‌شود، یک معلم از این طریق می‌تواند وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان خود را ثبت کرده و آن را به اطلاع مدیر یا والدین برساند.

تصحیح اوراق آزمون

تصحیح برگه‌های امتحانی همواره یکی از مراحل مهم آزمون‌های مدارس محسوب شده و نیاز به دقت و صرف زمان زیادی دارد، اما به کمک این سامانه شما می‌توانید آزمون‌های گزینه‌ای خود را در چند ثانیه تصحیح کنید!

سامانه گزارشات نموداری

نرم افزار گزارشات نموداری سنجش تو، با هدف ارائه‌ی گزارش‌های کاربردی برای مدیران و کادر مدرسه تهیه شده و این امکان را به شما می‌دهد که با یک نگاه اطلاعات مفیدی در خصوص وضعیت مدرسه‌تان کسب کنید.

ارسال تکالیف الکترونیکی

انجام تکالیف خانگی به شکل آنلاین، می‌تواند این امکان را برای والدین و آموزگار فراهم کند که ساده‌تر در جریان تکلیف کلاسی دانش‌آموزان خود قرار گرفته و در صورت نیاز به آن‌ها کمک کنند.

ثبت مطالعه طبق الگو

در سامانه سنجش تو، با تجزیه و تحلیل زمان مطالعه، آمارهای فوق‌العاده‌ای به شما ارایه می‌کند تا بتوانید براحتی نتیجه‌گیری کنید که روند مطالعه چطور پیش می رود؛ که از آن جمله می‌توان به محاسبه میانگین مطالعه، مقایسه با روزها و هفته‌های پیش، محاسبه بیشینه زمان مطالعه و ... اشاره نمود.